سلام امام زمان. تولدتون مبارک. کاش هر چه زودتر ظهور کنید و غم و مشکلات دنیوی تموم بشه و آرامش به همه برگرده

امام زمان به دل شکسته منم نگاه کنید. میدونید چقدر بریدم و راه به جایی ندارم. میدونید از بی رحمی اطرافیانم صبری نمونده و بخاطر گناه نکرده چقدر حرف شنیدم و تحقیر شدم حتی روز عید شما. بلد نیستم باهاتون حرف بزنم. من آدم مذهبی ای نیستم و ببخشید که موقع حل مشکلاتم به شما رجوع می کنم به دل شکسته و به چشمان گریونم نگاه کنید به دل شکسته ای که دیشب موقع شنیدن دعای فرجتون روی پشت بوم شکست. امام زمان خیلی کم آوردم خواهش میکنم من را از این مخمصه و کلاف سر در گم نجات بدید و شادم کنید و احترام برام بخرید

امام زمان بریدم و همه این حرفا از یه سینه سوخته و از ته دلمه اجابت می کنید؟؟ من یه عشق بی همتا و یه همدم و یاور همیشگی میخوام که همه از نیش و کنایه هاشون و تیکه پرانی هایشان خجل زده بشن و ببینن شادی منم اومده

ساعت ۲۳:۴۳ نوشت: چند دقیقه پیش صدا از خونه همسایه ها بلند شد و در کمال تعجب دیدم دو تا ماشین مهمان داشتن و رفتن خونه هاشون!!! 

مهمان بازی آخه توی این وضع!!! 

اومدم رختخوابم و امیدوارم زود خوابم ببره!!! کاش دنیا یه وقتایی وایمیساد مثل امشب که دلم میخواد ساعتها بخوابم و کسی کاری به کارم نداشته باشه و فردا بیدار نشم فشار روانی بدی امروز داشتم و کم نیستن این روزها و من بریدم :////

ساعت ۰۰:۳۰ چقدر بی رحمه چقدر بی شعوره. چطور قضاوت میکنه و همه تقصیرات این زندگی را به من ربط میده

خدایا اگه این درد را نمیخوای تموم کنی، همین امشب منو برای همیشه از این دنیا ببر و بیدارم نکن

خدایا تمومش کن اشک بی صدام، تبدیل به هق هق شده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها